Blog

Látková roleta den a noc

Látková roleta pro každé okno

Už to nejsou rolety, které jsme znali před dvaceti lety. Dnešní látkové rolety jsou modernizované a nabízejí nám velké možnosti při její výrobě. Různé barevné provedení PVC konzol se hodí do každého interiéru. Nelíbí se vám PVC konzoly? Máme pro vás TIP. K dnešním moderním látkovým roletám patří moderní design. Kovová konzole satén nikl nebo starobronz je vhodná do moderní i retro stylu bydlení. Řada konzol Infinity pro moderní domácnosti. Dodává se v různých barevných provedení.

 

Látkovvé rolety zatemňující hnědé

Vnitřní látkové rolety nabízejí nespočetné množství barevných variant látkového provedení. Na výběr máme látky průsvitné, průhledné, zatemňující a zcela zatemňující. Výjimkou v dnešní moderní domácnosti nejsou ani látky takzvané screenové, které vám přes den nabízejí průhlednost ven, ale do interiéru vám nikdo nevidí. Při dopadu světla na screenovou roletu zabraňuje její průhlednost od zdroje světla. Proto vy z interiéru vidíte ven, ale opačně nikoliv. Máte neustále na očích, co se děje před vaším domem.

 

Látková roleta den a noc

Originální kolekce látek zajistí originální látkovou roletu pro každou domácnost. Nechte se inspirovat vhodným stínění látkových rolet v naší malé fotogalerii.

 

látkové rolety v interiéru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *