Blog

látková roleta zoomtech

Zoomtech látkové rolety vás dokonale nadchnou

Látkové rolety se staly víc než jen designovým prvkem v interiéru. Jsou stínícím elementem, který nesmí chybět v žádné domácnosti či kanceláři. Nyní však představujeme novinku, která popírá veškeré dosavadní způsoby či metody ovládání rolet. Seznamte se, je tady Zoomtech!

látková roleta zoomtech

Co Zoomtech nabízí?

Zakryjte hravě velké plochy!

Zoomtech je jedinečný patentovaný systém ovládání látkových rolet. Už se nemusíte obávat příliš velkých oken či ploch a namáhavé manipulace, u které se nadřete. Okno až do šíře 5 000 mm můžete hravě ovládat řetízkem! A to díky zpřevodovanému ovládání. Motor není nutností, ale nemusíte ho vynechat. Naopak, neváhejte zakomponovat motor, chcete-li rolety ovládat dálkově.

Spojte Zoomtech s chytrou domácností!

Zoomtech snadno napojíte na svou chytrou domácnost. Nastala nečekaná změna počasí nebo potřebujete skrýt pokoj před zraky sousedů či kolemjdoucích? Nevadí, že nejste doma! Vše si zařídíte skrze váš mobilní telefon odkudkoli, kde je přístup k internetu. Trendy vychytávky patřící do smart home vlny jsou tady a jsou až překvapivě dostupné.

Oceňte kvalitní materiál!

Možná se obáváte, co se stane s trubkou, která nese takovou tíhu tkaniny? I na to je myšleno! Kvalitní materiál, ze kterého je trubka vyrobena, je odolný vůči prohýbání. Následkem toho se látka nedeformuje a zachovává si svůj přirozený vzhled a krásu. To znamená jediné. Rolety vám vydrží o mnoho let déle! Nemusíte se trápit zmuchlanými částmi tkaniny nebo nevzhledně zohlé trubky. O všechno je postaráno.

Látková roleta Zoomtech video

Kam se hodí?

Zoomtech jednoduše a s grácií zakomponujete do kteréhokoliv interiéru. Naprosto ideální je jeho přítomnost v novostavbách, neboť skvěle zapadá do novodobých stavebních projektů. Nejen, že Zoomtech řeší noční můru všech architektů, kteří se dosud potýkali s nadrozměrnými okny, ale také skvěle zapadá do jejich představ o ideálním bydlení. Vždyť právě minimalistický design je to, co rolety činí tak atraktivními!

Kancelář? Ložnice? Klidně obojí!

Pokud vás Zoomtech nadchl, ale vaše okna nejsou ani zdaleka tak rozlehlá, nezoufejte. Můžete si je pořídit i na okna menších rozměrů. A to jak v rodinném domě, tak i v bytě či v komerčních objektech. Provzdušněte svou kancelář minimalistickým stíněním s nenápadným designem. Vévodí vaší ložnici francouzské okno? Vsaďte na Zoomtech! Sluneční paprsky ani zvědavé pohledy sousedů nemají šanci a vy se opět v klidu vyspíte.

Máte rádi záclony? Kombinujte!

Milujete závěsy a nechcete se jich vzdát? Přesto jste podlehli kouzlu Zoomtech? Nevadí! Tyto dvě na první pohled neslučitelné typy stínění se dají hravě zkombinovat. Celkový dojem působí originálně a moc hezky. Protože jsou rolety Zoomtech nenápadné svým jemným designem, seskupení s divokými pestrými závěsy dodá interiéru jiskru.

Jste projektant či architekt? Zoomtech si zamilujete!

Zoomtech se zalíbí zejména projektantům a architektům. Důvodů je hned několik. Tím hlavním je trend minimalistického bydlení, kterého se Zoomtech pevně drží. Elegantní vzhled, který se přizpůsobí každému domovu. Druhým důvodem je vzhled rolet. Trubka má pouhých 47 mm v průměru! A pokud by se vám nelíbil pohled na ni, lehce ji skryjete do dřevěné luxusní kazety od značky Pure Wood. Noční můra obřích oken je zažehnána. Zoomtech si lehce poradí s nadrozměrnými plochami, které jsou trendem v nových domech.

Jak rolety Zoomtech udržovat?

Nemusíte se bát náročného úklidu. Rolety Zoomtech nevyžadují žádnou speciální péči. Stačí je otřít vlhkým hadříkem nebo lehce přejet vysavačem. Díky pevnému hladkému povrchu se na roletách prach takřka neusazuje, což ocení zejména alergici.

Jaké jsou jeho výhody?

 • elegantní vzhled
 • minimalistický design
 • zastínění velkých ploch
 • propojení s chytrou domácností
 • dálkové ovládání
 • manipulace řetízkem do šíře 5 000 mm
 • odolná trubka proti ohybu
 • kvalitní materiál
 • do všech interiérů
 • drží trend minimalistického bydlení
 • snadno kombinovatelný se závěsy
 • jednoduchá údržba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *