Blog

rolety zebra den a noc

Rolety Zebra den a noc jsou velmi oblíbené

Rolety Zebra den a noc mají dvě různorodé látky, které jsou umístěné na jedné roletě. Pruhované látky se překrývají na sobě nezávisle, když je stahujete nebo vytahujete podle svých potřeb. Jako uživateli vám poskytuje nejvyšší kontrolu nad přicházejícím přirozeným světlem a flexibilitu soukromí.

Představte si, že ovládáte světelnou atmosféru svého pokoje, kdykoli budete chtít.

rolety zebra den a noc

Před pořízením rolet Zebra den a noc se ujistěte, že jste si vybrali vhodnou látku jak průsvitnou, tak zatemňovací. Průsvitná látka se používal, když chcete více světla v místnosti, zatímco zatemňovací látka vám umožní blokovat co nejvíce světla nebo získat soukromí, když je to potřeba.

Výhody rolet Zebra

Střídavé průhledné a neprůhledné lineární pruhy jsou inovativní, pokud jde o ovládání světla a ochranu soukromí. Díky tomu jsou obzvláště unikátní volbou pro duální stínění.

  • Když se pruhy zarovnají, nabízejí soukromí
  • Když se pruhy posunou, nabízejí rozptyl přirozeného světla
  • Hladké, snadné zarovnání a ovládání
  • Látky pro zatemnění místnosti a průsvitné pro výhled z okna
  • Krásné možnosti látek v širokém spektru stylů a textur
  • Efektivnější vzhled při vytažení
  • Ochrana vnitřního vybavení před škodlivými UV paprsky
  • Manuální nebo elektrické ovládání
bílé rolety zebra

Zatemňovací rolety Zebra vám umožní ovládat prostup světla vašeho domova. Pro dokonalou kontrolu nad světlem a vašim soukromím. Zatáhněte roletu na zatemnění, pro maximální soukromí a temnotu ve svém pokoji. Tyto rolety vám umožňují pravidelné spánkové cykly, které vám přináší zdravou mysl a tělo. Střídáním s průsvitnými nebo zatemňovacími látkami umožníte vstup přicházejícího přirozeného světla do místnosti. Zároveň získáte soukromí během dne.

Látkové rolety den a noc jsou vynikající pro dekoraci místnosti. Dělají pro váš domov skvělé ozdobné kusy. Přidejte do svých interiérů trochu hebkosti a tepla. Můžete si vybrat z široké škály barevných kombinací.

Jsou energeticky efektivní, protože pomáhají šetřit vaše účty za energii. Můžete nechat svoji klimatizaci odpočívat, protože tyto rolety snižují příchozí teplo ze slunečního světla. Umožňují vám ovládat nastavení příchozí teploty a osvětlení ve vaší domácnosti. Jsou skvělé i pro životní prostředí.

Snadná údržba. Čištění rolet Zebra je snadné. Použijte vlhký hadřík na skvrny, a vysavač pro případ, že se prach hromadí po dlouhou dobu.

rolety Zebra tyrkysové

Jaké typy látek si vybrat pro své pokoje

Ložnice: Zatemňovací rolety jsou ideální pro ložnice. Tmavé látky nabízejí soukromí a blokování světla během noci nebo dne. Když jsou tyto rolety staženy dolů, můžete si v ložnici vychutnat spoustu soukromí.

Kuchyně: Čiré látky jsou ideální pro kuchyňská okna. Umožňují světlu rozzářit prostor a umožňují vám výhled ven. Pokud je okno blízko dřezu, hledejte látky odolné vůči vlhkosti.

Obývací pokoje: U majitelů domů je oblíbená kombinace látek zatemnění a látek průsvitných, které propouštějí světlo. Během dne se používá možnost průsvitnosti, a v noci se používá možnost zatemnění. Obě vám pomohou snížit oslnění od slunce, a zároveň vám umožní přizpůsobit se různým světelným a soukromým nastavením po celý den.

Kanceláře: Polopropustné rolety jsou ideální pro kancelářská okna. Snižují tok světla, sluneční záře a teplu v kanceláři během dne. Zatemňovací stínění je spíše vhodné pro konferenční místnosti, kde je vyžadována redukce světla.

Koupelny: Pro koupelnu jsou ideální materiály odolné proti vodě a látky zatemňující. Můžete také použít rolety polopropustné, protože poskytují soukromí i světlo.

elektrické rolety den a noc

Elektrické rolety den a noc vám usnadní život

Pro komerční prostory jsou vždy nejlepší použít motorizované rolety. Je to velmi pohodlné a časově efektivní. Elektrické rolety den a noc poskytují jednoduchou obsluhu a elegantní pohled, a poskytují vynikající kontrolu nad propouštěním světla a nastavení soukromí pro důležité schůzky a obchodní transakce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *