Blog

Žaluzie den a noc vytažené

Vyměňte své staré žaluzie za nový trend žaluzií den a noc

Dosluhují vám vaše staré žaluzie? Nebo chcete doma prostě změnu za modernější stínící techniku do vaší domácnosti? Máme pro vás super TIP!
Nové žaluzie den a noc lámou v posledních letech rekord prodeje. Jde o nežádanější žaluzii, která je vhodná jak pro novostavby rodinných domů, tak při jakékoliv výměně starých žaluzií za nové. Velký výběr barevných možností uspokojí každého zákazníka. Vybírat můžete ze slabších nebo silnějších pruhů, které vám zajistí maximální soukromí. U látkové žaluzie den a noc se střídají transparentní pruhy ( nahrazuje záclonu ) a zatemňující pruhy označovány noc ( nahrazuje závěs ). Dalo by se říci, že žaluzie den a noc je výrobek označován jako 2 in 1.

Montáž těchto žaluzií se provádí nad okno nebo do stropu. Záleží na vkusu každého z nás. Pokud hodláte mít doma opravdový designový prvek, tak doporučujeme při nákupu požadovat designové konzole Infinity. Jsou dodáványv různých barevných kombinací. Pokud potřebujete jinou barvu než která je v základním výběru, je možnost využít za příplatek jakoukoliv barvu ze vzorníku RAL.

 

žaluzie den a noc v kuchyni

Mezi kvalitní a oblíbené patří žaluzie den a noc Twintex od předního českého výrobce Bematech, které montujeme v západočeském kraji až po Prahu. Cenová nabídka je na tyto žaluzie zcela zdarma.

Zátěžová lišta, která se postará o napnutí celé látky žaluzie Twintex je v nerezovém provedení. Prohlédněte si naší fotogalerii oblíbených žaluzií den a noc.

 

Bílé žaluzie den a noc

Žaluzie den a noc vytažené

 

Žaluzie den a noc a látkové žaluzie Plisé doporučují i přední architekti pro dnešní moderní bydlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *