Blog

zaluzie MHZ nemecka kvalita

Luxusní žaluzie od německého výrobce MHZ

Žaluzie si člověk nekupuje každý den. Je to důležitá součást interiéru, která má kromě praktického účelu i dokreslit charakter místnosti a působit nepříliš výrazným, ale vhodně dekorativním dojmem. Proto je třeba výběru vhodných žaluzií věnovat zaslouženou pozornost.

A protože pro nás je spokojený zákazník hlavním cílem, rozhodli jsme se rozšířit naši nabídku žaluzií o špičkové výrobky s dlouholetou tradicí. O německé firmě MHZ Hachtel určitě platí, že si stojí za precizním provedením svých výrobků stejně jako za atraktivním designem a nabízí pro naše zákazníky dokonce řešení přímo na míru. V nabídce nechybí ani rozměrné žaluzie ve velikostech, které u nás v současné době jednoduše nevyrábí. Historie firmy se začala psát už v roce 1930 a dnes se jedná o jednoho z největších výrobců stínící techniky v Německu. Se dvanácti sty zaměstnanci zvládá pokrýt nejen domácí německý trh, ale své produkty nabízí i do mnoha dalších států. A že jsou výrobky kvalitní, to dokazuje stále větší zájem spokojených zákazníků. Německý výrobce stínící techniky MHZ rozšířil svou výrobu kromě šesti německých poboček i do naší republiky – na výrobě stínící techniky se pracuje i v novém závodu v Kraslicích.

horizontalni zaluzie MHZ

Twin Line je novinkou řešením i svým designem

Velkou výhodou žaluzií je to, že ačkoli umožní prakticky nerušený pohled směrem ven (zaleží samozřejmě i na nastavení úhlu lamel žaluzie) je víceméně nerušený, pohled dovnitř je listy žaluzie z velké části zacloněn. Přitom může do místnosti pronikat dostatečné množství světla zvenčí a není tedy třeba zbytečně svítit. Ovšem tradiční žaluzie měly tu nevýhodu, že jejich výšku bylo možné nastavit pouze odshora a tudíž jen s určitým omezením. To ale u moderně řešených žaluzií TWIN LINE už neplatí! Žaluzie MHZ jsou totiž konstrukčně zdokonaleny a nabízejí možnost nastavení lamel v požadovaném místě a rozsahu, klidně v dolní části okna nebo v jeho středu s tím, že horní a dolní část okna zůstane nezakryta. Úhle lamel je navíc možné ovládacím knoflíkem podle potřeby nastavit tak, aby dopadající světlo bylo regulováno a odstíněno přesně podle potřeby.

vnitrni zaluzie MHZ twinline

Dostatečně odolné a trvanlivé řešení

Jako materiál pro zhotovení žaluzií Twin Line byl zvolen hliník, lehký a dostatečně pevný materiál s dlouhou životností. Lamely jsou dostatečně robustní, aby snesly časté používání a nezkřivily se ani jinak nedeformovaly. Lze je instalovat i v prostorách s vyšší vlhkostí vzduchu, jakými jsou například koupelny nebo kuchyně. K dispozici je bohatý sortiment různě zbarvených žaluzií, takže najdete mezi nimi určitě takové, které budou dokonale ladit s vaším interiérem. Materiál lamel je rozdělen do čtyř základních kategorií – PURE ve stříbřitém, bílém, antracitovém nebo černém provedení, OBSCURE s hrubší strukturou, připomínající betonový povrch (ve spektru chladnějších barev), VELVET METAL (v překladu „sametový kov“) s jakoby slídovým povrchem v odstínech bílé, šedé a nahnědlé barvy a DIM, což jsou žaluzie v široké nabídce nejrůznějších barev i odstínů, které lze i kombinovat pro výraznější efekt. Žaluzie jsou v nabídce od minimální šířky 290 mm až do maximální šíře 1 500 mm a výšky 2 500 mm, lze je použít nejen na okna, ale i pro dveře nebo střešní okna.

Vidět na vlastní oči je pro leckoho lepší

Pro zákazníky i pro ty, kteří třeba o nových žaluziích jen tak okrajově přemýšlejí, jsme připravili novou vzorkovnu v pražských Stodůlkách, kterou můžete od října 2019 navštívit a dozvědět se o žaluziích víc, případně si prohlédnout vzorky. Vidět výrobek v reálu je pro mnohé klienty přece jen zajímavější než prezentace na internetu, udělejte si čas a zajděte, výběr MK Rolety je opravdu bohatý a zajímavý.