Blog

látkové rolety Erfal

Jsou zatemňovací látkové rolety jen praktické? Zástup výhod oslní!

V posledních letech jsou stále oblíbenější zatemňovací rolety. Do kapsy strčí i klasické žaluzie a závěsy. Na první pohled jsou okenní rolety příjemné a skvěle dotvářejí celkový vzhled interiéru. Přizpůsobí se mu každým coulem a vyzařuje z nich svěžest a teplo. Zkrátka a dobře. Látkové rolety padnou jako ulité do moderního i staršího bytu.

Proč právě látkové rolety?

I když je na trhu nespočet stínící techniky, vycházejí zatemňovací rolety jako vítězové. Dokážou zajistit kompletní zatemnění místnosti, což je velmi důležité při sledování televize anebo v případě, že se chcete vyspat během dne po noční směně. Díky nim nehrozí budíček slunečními paprsky. Lze zmínit i to, že fungují jako termoizolační. Zatemňovací látkové rolety dokážou uspořit náklady na vytápění v řádech desítek procent. Dalším pozitivem je protihluková izolace, jež činí asi 30 %. Rozhodně je nutné zdůraznit i snadnou instalaci do stropu či přímo nad okno. To vše dle vkusu majitele domu.

látkové rolety Erfal

Sednou perfektně i do střešních oken

Produkty od osvědčených značek je možné použít do čtvercových, obdélníkových, střešních i stropních oken. Mát-li nestandardní okno, není to dnes problém. Jen pořizovací je o něco vyšší. Do oken s rozměry 60 – 120/140 centimetrů je k dispozici bohatý výběr designů a zpracování. Například zatemňovací rolety do střešních oken Velux nabízejí úplné zatemnění, a proto patří k nejvyhledávanějším na trhu. Zákazníci mohou počítat s elegantním a nadčasovým designem. Za vše mluví 42 barevných vzorů včetně 18 neokoukaných a hravých motivů z kolekce pro dobrou noc VELUX & Disney.

Pokud si stáhnete zatemňovací rolety, nastane v pokoji tma, kterou jistě čas od času i přes den oceníte. Ať už se jedná o ložnici, obývací a dětský pokoj, venkovní světlo nemá šanci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *