Blog

kvalitní látkové rolety na okna

Dokonalé stínění velkých prosklených ploch

Máte velké prosklené prostory a nevíte si rady, jak se bránit slunečnímu svitu nebo pohledu sousedů? Máme pro vás řešení kvalitního stínění. Pro novostavby RD můžeme doporučit kvalitní a žádané rolety den a noc. Ty se ovšem vyrábí jen do šířky 2200 mm což není optimální řešení velkých prosklených ploch. Zde přichází řešení od firmy MK Rolety, která nabízí kvalitní látkové rolety od předního českého výrobce. V nabídce najdete mnoho variant rolet a provedení. Potřebujete skutečně disignové provedení rolet? MK Rolety vám toto zajistí. Potřebujete látkovou roletu 3 metry , 4 metry nebo 5 metrů? Pak věřte, že ji budete mít.

Firma MK Rolety zajišťuje kvalitní vnitřní rolety na okna pro domácí i komerční použití. Vysoká kvalita stínění vám zajistí dlouhou životnost těchto výrobků. Na velká okna se s oblibou používají látkové rolety nebo římské rolety. Samozřejmě řešeních je vždy více. Záleží na pohledu každého zákazníka a jeho přání.

Nechte si poradit se stíněním velkých prosklených ploch a zajistěte si nepřehřátý prostor vaší domácnosti, kanceláře a dalších administrativních budov. Firma MK Rolety zajišťuje stínění oken v Plzeňském kraji a po domluvě i v jiných krajích.

Pro vaší lepší inspiraci přikládáme menší fotogalerii, jak zastínit velké prosklené plochy vašich oken.

 

kvalitní látkové rolety na okna

římské rolety na oknech

velká hnědá římská roleta

látková roleta s přírodním vzorem

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *