Blog

Designová konzole pro rolety Infinity

Jaké stínění do novostavby

Dnes se staví velmi moderní domy s moderním vybavením. Je otázkou, jakou stínící techniku zvolit pro moderní domácnost. Na výběr máme moderní závěsy, látkové rolety a římské rolety. Abychom zachovali nejmodernější trend místností, zvolíme vnitřní elektrické látkové rolety. Zapomeňte na roletu v kazetě nebo z PVC konzol. Dnes frčí designová konzole Infinity. Pokud zvolíte konzolu Infinity s označením DF, pak máte doma nádherný dekorativní prvek na vašich oknech. Označení DF značí konzolu, která má zobáček dlouhý 45 mm a nádherně zakryje pohledovou návinovou tyč rolety. Takže pohledově vidíte látku a Infinity. Více vám spíše napoví přiložená fotografie.

 

Designová konzole pro rolety Infinity

 

Ovládání můžete bez problému zvolit manuální na řetízek. Na výběr jsou nádherné dekorativní barvy řetízků. Jejich sortiment se stále rozrůstá. Další plus který nabízí tato konzola je, že nejsou viditelné žádné šrouby, které drží látkovou roletu. Vše je schované v konzole.

 

Další zajímavý tip na stínění do novostavby jsou látkové žaluzie Plisé , venkovní screenové rolety a sítě na okna proti hmyzu.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *