Blog

látkové rolety - stínící technika Plzeň

Orientujete se dobře ve stínící technice

Stínící technika nám napomáhá ubránit se slunečním paprskům. Asi nikomu z nás nedělá dobře, když tráví svůj čas v přehřáté místnosti nebo hledá vhodný stín na svojí zahradě. Sluníčko je potřebné pro náš život, ale nemůžeme být vystaveni po celý den jeho záření. Proto si doma nebo na zahradě vytváříme vhodný stín, který nám napomáhá uchránit se přímému slunečnímu záření. Proto je stínící technika velmi důležitá v našem životě. Jak se v ní orientovat si povíme níže.

NÁŠ TIP: Tip na výběr barevného provedení STÍNÍCÍ TECHNIKY

Vnitřní stínění na okna

 

 

 

látkové rolety - stínící technika Plzeň

Látkové rolety jsou velmi populární

Pokud se vám vybavují látkové rolety ze sedmdesátých let, tak na ně rychle zapomeňte. Dnešní vnitřní rolety jsou na zcela jiné úrovni a poskytují nám perfektní stínění na naše okna, ale hlavně nám dekorativně zapadají do celého interiéru. Pokud si chcete pořídit velmi designové látkové rolety, pak vám doporučíme Německého výrobce ERFAL nebo Českého výrobce BEMATECH a ISOTRA. Nemusíte se bát, že by vám tyto rolety nezapadli do vašeho interiéru. Dnes máme na výběr mnoho možností designových konzol, které nebudou rušit v žádné domácnosti ani ve firemních prostorách.

Látkovou roletu je možné dnes vyrobit až do šířky pěti metrů. A to je už pořádná šířka. Máte velká okna? Nebojte se, i pro vás je stínící technika, která vás ochrání.

Klasické žaluzie

Klasické žaluzie patří mezi nejlevnější stínící techniku. Modernější systémy sice klasickou žaluzii pomalu vytlačují, ale pokud chcete ušetřit nějakou tu korunu, tak klasická žaluzie je dobrou volbou.

žaluzie nejlevnější stínící technika

Rolety den a noc

Rolety den a noc

Luxusní, moderní, designové. Tak bychom mohli popsat rolety den a noc, které jsou hodně v kurzu. Uvidíte je hojně v rodinných domech, ale také v bytových domech. Jedná se o roletu, kde se pruhy látek překrývají. Transparentní látka se postará o propouštění světla přes den do místnosti. Tmavší látka se postará o zatemnění místnosti. Jedná se o výrobek, který vlastně nahrazuje záclony a závěsy v jednom. Velmi žádaná roleta. Doporučujeme od Německého výrobce ERFAL a Českého výrobce BEMATECH a ISOTRA.

Vertikální žaluzie i do stropních světlíků

Vertikální žaluzie je stále oblíbenou žaluzií. Využiti hlavně najde tam, kde jsou velká nebo atypická okna. Nejvíce se využívá jako stínění v kanceláři, v rodinných domech a na balkonech. Pokud potřebujete moderní a designovou vertikální žaluzii, pak vám doporučíme od Německé firmy ERFAL. Sice jsou cenově dražší než ty České, ale zpracování celého výrobku je na zcela jiné úrovni. Výjimku netvoří ani použití do stropních světlíků.

vertikální žaluzie perfektní stínící technika

rolety do střešního okna

Rolety do střešních oken

Použití rolet do střešních oken je jednou z variant, jak si zajistit v podkroví domu nebo bytu optimální prostup tepla a světla. Vybírejte si látku do střešního okna takovou, aby vám zajistila maximální zatemněni místnosti. Na trhu je více možností provedení. Požadujte zcela zatemňující systém s vodícími lištami. Tím docílíte nejlepšího zatemněni. Vzor látky řešte pouze do interiéru.

Plisé žaluzie jsou velmi moderní

Vše strannost plisé žaluzií je velká. Montují se přímo na okna nebo před okna. Velký výběr designových látek uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jako stínící technika se hodí do kuchyně, dětského pokoje i ložnice. Jednoduché manuální ovládání oceníte v jeho praktičnosti. Plisé žaluzie se hodí i na velká okna, kde je ovládání zajištěno šňůrou nebo motorem na dálkové ovládání.

plisé žaluzie

Stínící technika Plzeň , Praha a jejich okolí www.mk-rolety.cz – rolety na okna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *