Blog

roleta den a noc v kuchyni

Luxusní rolety den a noc pro vaše okna

Správný výběr rolet na okna není tak jednoduchý jak se zdá. O něco jednoduší to mají moderní domácnosti, kde převládá moderní stínění nazývané rolety den a noc, nebo někdy také duoroleta. Název není až tak důležitý. Jedná se pořád o jednu a tu samou roletu den a noc. Její přednosti uchvátili snad každou ženu, která chce mít nádherný dekorativní prvek na svých oknech. Než abychom se zde rozepisovali, jak roleta den a noc funguje, raději vám uděláme na této stránce malou fotogalerii kvalitních rolet nazývané Twintex. Už jste měli možnost toto označení slyšet? Jedná se o rolety den a noc pod obchodním označením Twintex.

Twintex je luxusní roleta od českého předního výrobce stínící techniky v ČR. Firma Bematech působí na českém trhu více jak 20 let. Jejich výrobky se prodávají nejen v ČR, ale jsou žádané v celé EU. Jejich kvalita patří u nás k těm nejvyšším. Vnitřní rolety Bematech jsou vyráběny nejmodernější technologií, která zaručuje maximální funkčnost. Pojďme se spolu podívat na skvosty z jejich dílny.

 

DOPORUČUJEME: Rolety na okna Praha a Plzeň vysoké kvality. Nezapomínejte na sítě proti hmyzu, které vás ochrání.

 

hnědá roleta den a noc v kuchyni

roleta den a noc v kuchyni

twintex - roleta den a noc

béžová roleta den a noc

 

Rolety den a noc můžete dovybavit různou designovou konzolí, která jí dodá na luxusu. Na stránkách www.mk-rolety.cz vám vypracují zdarma cenovou nabídku a rolety vám namontují. Velký výběr látek na roletu den a noc uspokojí i velmi náročné zákazníky.

 

Jejich vzorník látek si můžete prohlížet online. Látky Twintex s pohody domova.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *