Blog

zastřešení pergoly

Kvalitní zastřešení pergoly zajistíme otáčivou lamelou

Velký výběr pergol nám dává možnost obrovského výběru a spousty možností provedení. Velmi žádané jsou pergoly bezúdržbové, kde se majitelé nemusejí intenzivně starat o její údržbu. Jsou to především hliníkové pergoly, které zajišťují maximální luxus a design na vaší zahradě.

Zastřešení pergoly zajišťují otáčivé lamely, které se postarají o potřebný tok světla na naší terasu. Pokud začne pršet, můžeme s lamely zcela otočit a získáme perfektní zastřešení celé pergoly. Kvalitní hliníková pergola má již vyspádované odtokové žlaby zabudované ve své kostře. Dešťová voda je odvedena do jedné podpěrné nohy. Odtok vody z pergoly můžete vést dle své potřeby do ztracena, nebo můžete využít dešťovou vodu k závlaze vaší zahrady. Vše záleží na vaší potřebě a skvělé fantazii.

NÁŠ TIP NA BOČNÍ STÍNĚNÍ PERGOLY: sreenové rolety – screenové clony nebo markýzy na pergoly

Lamely jsou vyrobeny z kvalitního hliníku a jsou poháněny elektricky s možností otočení až o 180 stupňů. Při výběru vaší pergoly nepodceňujte její zastřešení, a již od začátku přemýšlejte na bezúdržbovém provedení celého systému. Hliníkové pergoly Brustor, vám zajistí maximální luxus a bezstarostné fungování mnoho let. Firma Brustor poskytuje na své hliníkové pergoly záruku v délce 5 let.

Boční stínění pergoly roletou

venkovní pergola pohled

zastřešení pergoly

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *