Blog

kvalitní markýzy

Markýzy na terasu

Markýza vám dává možnost užít si čas venku na vaší terase naplno. I přes silné sluneční záření je zachována příjemná a vzdušná atmosféra.

Profitujete také z komplexní ochrany našich vysoce kvalitních terasových markýz proti povětrnostním vlivům, jako je vítr, déšť a slunce. Navíc jste chráněni před zvědavými pohledy sousedů. Útulný zastíněný prostor na vaší terase také poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu.

markýza na terasu

S našimi terasovými markýzami vyrobenými na míru nabízíme širokou škálu možností pro individualitu. Díky velkému výběru barev, tvarů a látek si můžete svou terasovou markýzu navrhnout podle svých preferencí. Tímto způsobem lze vzhled přizpůsobit vašemu osobnímu stylu a fasádě vašeho domu.

terasová markýza

Markýzy – Individuálně roztažitelné

Díky našim vysoce kvalitním doplňkům výbavy, jako je integrované osvětlení nebo sálavé topení, můžete své markýze dodat zcela výjimečný doplněk. Navíc si prodloužíte večerní hodiny venku a elegantní vzhled se vždy postará o mimořádný poutač na fasádě vašeho domu. Pokud použijete i boční markýzu, zvýšíte efekt. Naše automatické ovládání navíc zaručuje pohodlné ovládání.

boční markýza

Spolehlivé poradenství a montáž

Jsme na vaší straně ve všech aspektech vašeho projektu ochrany proti slunci. Společně najdeme tu správnou markýzu pro vás, stejně jako správné ovládání a dokonalé příslušenství. Naše markýzy jsou samozřejmě vyráběny individuálně pro vás a vytvářejí tak vaše osobní místo, kde se budete venku cítit dobře. Od konzultace a plánování až po hotovou montáž jsme vaším spolehlivým partnerem.

kvalitní markýzy

Markýzy s kloubovým ramenem a kazetové

V závislosti na požadavcích jsou pro vaši terasu vhodné různé varianty markýz. Máte na výběr mezi markýzami s kloubovým ramenem a kazetovými markýzami.

venkovní markýzy

Markýza s kloubovým ramenem

Markýza s kloubovým ramenem přináší krásné barevné akcenty na vaši terasu a svým individuálním designem harmonicky zapadne do každé architektury domu. Markýzy s kloubovým ramenem se dodávají v otevřené nebo polootevřené verzi.

Otevřená varianta, která je výhodná zejména při instalaci v chráněném prostoru vaší terasy, je univerzálně použitelným stínidlem, které vytváří letní atmosféru venku. Velký úhel sklonu vás také ochrání před nízkým večerním sluncem a nechtěnými pohledy. Díky rozmanitému výběru designu si můžete navrhnout terasovou markýzu podle svých představ.

markýza s kloubovým ramenem

Velkou výhodou pootevřené markýzy s kloubovým ramenem je integrovaná střecha proti dešti. Látka markýzy a technické komponenty jsou shora chráněny před povětrnostními vlivy a zůstávají funkční co nejdéle. U této varianty je jedno, zda je markýza instalována v chráněné nebo nechráněné poloze. Použití našich doplňkových produktů (sálavé ohřívače, integrované osvětlení, světelná lišta s LED páskem, a mnoho dalšího) umožňuje individuálně optimalizovat zvolenou terasovou markýzu.

markýza s led osvětlením

Kazetová markýza

Kazetová markýza je velmi spolehlivou formou ochrany před sluncem, která vám dává velký prostor pro osobní design. Ať už jde o klasický design nebo moderní poutač, kazetová markýza vždy vytvoří stylový akcent na fasádě vašeho domu.

kazetová markýza

Zatímco markýza s kloubovým ramenem září svou nekomplikovanou montáží, kazetové markýzy jsou ceněné především pro dodatečnou ochranu látky markýzy. Jak název napovídá, u této markýzy je na stěnu domu připevněna kazeta. Ve větru a dešti lze látku markýzy a kloubové rameno bezpečně uložit a trvale chránit před povětrnostními vlivy, což vede k dlouhé životnosti markýzy.

moderní markýzy Stobag

Tato sofistikovaná technologie umožňuje používat kompaktní ochranu proti slunci, která vytváří příjemnou zastíněnou plochu. Vzhledem k ochranné výhodě kazety lze kazetové markýzy instalovat v chráněné i nechráněné poloze.