Blog

screenové rolety

Dokonalé stínění vám zajistí screenové rolety

Pro výběr vhodné stínící techniky pro vaše okna si dobře rozmyslete, jestli zvolíte předokenní zateplené rolety, venkovní žaluzie nebo screenové rolety. V každém případě je třeba si uvědomit, co vlastně od stínění očekáváme. Dnes je bohatý výběr stínící techniky pro exteriérové použití. My se dnes budeme věnovat velmi populárním a žádaným screenovým roletám.

Přednosti a výhody jaké screen roleta nabízí, jsou velmi dobře známi. Není však na škodu, připomenout si jejich výhody.

  • Velmi pevné látky potažené PVC
  • Různé prostupy světla – možnost i zcela zatemňovacího systému
  • Přes den zamezují rolety pohled do vašeho interiéru
  • Neztrácíte přehled co se právě děje před vaším domem ( jsou průhledné )
  • Odolnost velmi silnému větru systém ZipScreen
  • Možnost použití – venkovní stínění pro RD, administrativní budovy, stínění teras a pergoly.

 

Screenová roleta je umístěna v extrudovaném boxu, který je samonosný do celkové šíře až 5 000 mm. Celou roletu nesou velmi pevné extrudované vodící lišty, které se postarají o bezvadný chod vaší rolety. Pokud si vyberete nejpevnější provedení systém ZipScreen, který je vhodný pro pergoly a fasádní systémy máte nejpevnější roletu, která se nyní vyrábí. Při výběru screenových rolet máme několik možností provedení. Pokud zrovna stavíte rodinný dům, je vhodné tyto rolety zakomponovat již do projektu. Zde se vyplatí zamítací systém, tudíž nebude na vaší fasádě vidět žádný box rolety. Vše je ukryto pod vaší fasádou. Další možností je provedení bez boxu nebo na lanko.

screen roleta minirol

Barevné provedení rolet je ve vašich rukou

Celý systém screen je možné doladit barevně dle vašeho přání. Základem je vždy vybrat takovou látku, která se vám bude nejvíce líbit a hodit k vašemu domu. Nemusíte mít žádné obavy. Kvalitní látky screen mají přenádherné barevné provedení. Pak už jen stačí vybrat barvené provedení boxu a vodících lišt. Zde máte velkou možnost krásných barev. Nebojte se na světlou fasádu použít tmavější odstín. Vypadá to opravdu nádherně. Vzorníky barevného provedení vám rád ukáže každý dobrý obchodník, který nabízí kvalitní screenové rolety. Víte, jak je poznáte? Samozřejmě teď máme na mysli rolety. Ty velmi kvalitní mají záruku 5 let.

venkovní screenové rolety

Roleta pro terasu i pergolu je odolná nepříznivému počasí

Velké uplatnění nachází screenová roleta na terasách a pergolách. Jejich kvalitní látka je velmi pevná a stavěna vůči silnému větru. Není to ovšem jen o kvalitní látce. Celkový systém musí být celkově perfektní. Těžká zátěžová lišta se postará o dokonalé vypnutí látky. Menší roletu zvládnou nainstalovat dva lidi. Pro větší roletu už je třeba minimálně tří lidí. Montáž ponechte odborné firmě, která si se screenem perfektně poradí, a usadí vám ji do roviny. Ta je důležitá pro perfektní chod rolet.

rolety do pergoly vzorkovna Plzeň

Ulehčete si ovládání rolet

Menší roleta do celkové šíře 2000 mm je možno ovládat na kliku. Již při vyšší výšce vám může klikové ovládání lézt trochu na nervy. Doporučujeme zvolit ovládání elektrické pro vaší maximální pohodu. Můžete zvolit dálkové nebo tlačítkové ovládání, to už je na rozhodnutí každého z vás. Motory SOMFY se zárukou 5 let se postarají, aby vám roleta fungovala bez problému několik let. U rolet screen není třeba žádného zvláštního servisu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *